KONTAKTY

Stanislav Gellen - STAGEL
Pod Brezinou 767/8
038 52 Sučany
tel: +421 904 952 199

ANKETA


O NÁS

FIRMA  Stanislav  Gellen - STAGEL

Sme poskytovateľom komplexných riešení a služieb v oblasti elektronických zabezpečovacích technológií. Realizujeme bezpečnostné systémy od malých objektov ako sú chaty, rodinné domy, firmy až po veľké administratívne budovy a výrobné haly. Oblasti realizácií: zabespečovacie systémy (elektronická zabespečovacia signalizácia EZS) kamerové systémy (CCTV) audio a videovrátniky.


Vykonávame: Návrh, dodávku, montáž, záručný a pozáručný servis.
Záruka na inštalované systémy: 24 mesiacov

Záručný a pozáručný servis: do 24 hodín od nahlásenia poruchy

Návrhy riešení realizujeme po obhliadke objektu BEZPLATNE.


Montáž týchto systémov môže podľa zákona č.473/2005 vykonávať iba firma, ktorá má licenciu (Technická služba) na takúto činnosť vydanú Ministerstvom vnútra SR, ktorej sme držiteľom aj my.


Držiteľ takejto licencie musí spĺňať:odbornú spôsobilosť (elektrotechnické vzdelanie) musí mať čistý register trestov, ktorý držiteľ musí opakovane predkladať krajskému riaditeľstvu Policajného zboru každé 2 rokyspoľahlivosť a bezúhonnosť, ktorá sa preveruje príslušníkmi Policajného zboruniekoľkoročnú prax v tejto oblastiNeodborná (amatérska) montáž môže výrazne znížiť funkčnosť celého systému a naviac v prípade poruchy, keď je potrebne riešiť urýchlené vykonanie opravy, u takýchto montérov nie je žiadna záruka, či sa im vôbec zákazník dovolá a ak áno, či prídu na opravu a ak prídu, tak či opravu zrealizujú v časovo prijateľnej dobe...

Každá slušná firma si drží pre takéto prípady operačnú pohotovosť a sklad náhradných dielov na urýchlenú výmenu nefunkčných komponentov. Nakoniec záruka na tieto komponety sa poskytuje iba v prípade, ak systém EZS inštalovala profesionálna firma, ktorá má licenciu a bola preškolená na systémy, ktoré boli inštalované.

V mnohých prípadoch, ak ide o poistenie interiéru nehnuteľnosti, poisťovňa vyžaduje zabezpečenie objektu poplachovým systémom narušenia, ktorú musí realizovať iba odborná firma s vyššie uvedenými náležitosťami.

NTBmYWI